Vstupenky online – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Vstupenky online

Nabízíme možnost koupě eVstupenky s platbou online nebo přes platební bránu. Můžete si tak lístky na Vaše představení zakoupit přímo z pohodlí domova.

Návod
Ke koupi eVstupenky budete navedeni přes možnost Koupit vstupenku. Zaplatit můžete přímo přes platební bránu (Gb webpay) – tuto volbu doporučujeme, jedná se o bezpečný a nejrychlejší způsob. Obdržíte potvrzovací e-mail s proklikem na seznam Vašich rezervací. Po připsání Vaší platby na náš účet si budete moci vytisknout eVstupenku právě z tohoto seznamu Vašich rezervací.

Podmínky
Již zakoupené eVstupenky nelze vrátit, ani vyměnit. Za ztracené eVstupenky není poskytována žádná náhrada. Uschovávejte eVstupenku proti zneužití na bezpečném místě. Padělání eVstupenky je trestné. Dodatečnými úpravami se eVstupenka stává neplatnou

Důležité upozornění – AKORD neodpovídá za potíže způsobené neoprávněným použitím či zkopírováním eVstupenky. Vstup na představení bude umožněn pouze na základě té eVstupenky, která bude předložena ke kontrole jako první. Při jakémkoli dalším předložení eVstupenky nebo její kopie nebude k takto předložené eVstupence nebo její kopii přihlíženo jako na platnou eVstupenku a na tomto základě nebude povolen vstup na akci a to bez ohledu na to, kdo ji předloží.

Držitelé eVstupenky jsou povinni řídit se pravidly stanovenými pořadatelem akce.

Změny v programu a účinkujících jsou vyhrazeny. V případě zrušení akce je třeba uplatnit nárok na vrácení vstupného na prodejních místech.