Taneční škola Chlopčík – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Taneční škola Chlopčík

Podzim v Akordu bývá od roku 1991 ve znamení tanečních Zdeňka Chlopčíka. Ten je pořádá se svou manželkou Brigitou, a jak říká, každý rok zde protančí dva pár polobotek. „S Brigitou jsme v Akordu prožili spoustu krásných chvil a je to vlastně náš druhý domov”. S čím je pro něj spojen Akord? „Tato budova je pro mne od roku 1973 až do dnešních dnů spjata s tancem. Vůbec, je to více než prostor, kde si pronajímáme sál. Takže asi tak, život jsem protančil v Akordu.“

O TANEČNÍ ŠKOLE CHLOPČÍK

Taneční škola Chlopčík staví svou činnost na maximální profesionalitě, přátelském a kamarádském přístupu tanečních mistrů. Samozřejmostí a také podstatným faktem je, že Zdeněk a Brigita Chlopčíkovi jsou skutečně jedinými lektory, s kterými se v lekcích potkáte. Za dvacet sedm let působení taneční školy přitom nevynechal taneční mistr Zdeněk Chlopčík jedinou lekci. Od zahájení činnosti taneční školy  v roce 1990 absolvovalo základní taneční kurzy více než 17000 studentů. Z těchto absolventů ještě více jak 3300 jich navštěvovalo pokračovací taneční.

Od roku 1996 pořádájí také pravidelně taneční pro manželské a přátelské páry. Nejprve to byly jen základní kurzy a od roku 1999 i kurzy pro pokročilé. Ve všech nabízených kurzech se k dnešnímu datu vystřídalo přes 2700 párů. 

Rádi byste se zúčastnili tanečních? Podívejte se na www.tanec-ostrava.cz