Ladies Tabata – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Ladies Tabata

Ladies Tabata pod vedením lektorky Elleny Fraisové v pondělí od 18:40 do 19:30. 

Kurz začíná 14. 9. 2020 a končí 25. 1. 2021. Lekce trvá 50 minut a maximální kapacita v sále je 10 osob. 

Nudí vás klasický trénink a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Co takhle dát vašim svalům trochu šok? Zlepšíme výkonnost a fyzičku ve velmi krátkém čase. Tabata je jednou z nejlepších technik, jak spalovat tuky při cvičení, tělo lépe metabolizuje glukózu a odbourávání tuků probíhá rychleji. Důležité je dodržovat intervaly a cvičit na 100% svých možností. Cvičí se převážně s vlastním tělem, ale i s nářadím a pomůckami.

Tabata a hubnutí Tabata trénink je pravděpodobně jednou z vůbec nejlepších technik jak spalovat tuky při cvičení. Vysoce intenzivní intervalový trénink zvyšuje fyzickou kondici mnohem efektivněji než vytrvalostní cvičení. Tyto krátké intenzivní tréninky poskytují lepší sportovní výkony. Tělo lépe metabolizuje glukózu a odbourávání tuků probíhá mnohem rychleji. Tabata a intervalový trénink také významně snižuje inzulínovou rezistenci. Dochází k vyšší oxidaci tuků a zlepšení glukózové tolerance.

pololetní permanentka (16 lekcí / 50 minut)  – 1 400 Kč

Necvičíme: 28. 9., 14. 12., 21. 12., 28. 12. 2020

Vzhledem k nízké ceně se nezohledňují absence.
Pokud není lekce plně obsazena (pololetní permanentky), je možné se na lekci přihlásit jednorázově – prostřednictvím rezervačního systému Reenio